Blíží se Valentýn aneb šperky co mají srdce

Slavíte svátek zamilovaných, ale došla vám inspirace na výběr dárečku? Pánové, je to vážně prosté. 99% žen touží po šperku. Zde je drobný návod jaké šperky ženy nosí a jaké preferují, vždyť tento článek rovněž psala žena.

Valentýnské náušnice

Prstýnek vám připadá moc zavazující? Vyberte krásné náušnice. I náušnice ze stříbra, či z chirurgické oceli umí říci, jaké city k ženě chováte. Někdy stačí jen pocit, že jste nezapomněl. 


stribrne nausnice
Stříbrné náušnice jsou ve tvaru srdce a jistě se budou líbit každé slečně. Náušnice jsou vyrobeny ze stříbra Ag 925/1000 a mají jednoduché závěsy do ucha, které stylově ladí s jednoduchostí náušnic. Náušnice jsou lehké, velmi dobře se nosí a jsou za příznivou cenu. 


stribro nausnice náušnice se zirkony
Okouzlující náušnice zdobí bílé zirkony vybroušené do krásného tvaru. Zirkonové náušnice mají tvar srdíčka, které rozzáří oči každé ženě. Náušnice jsou menší velikosti a mají zavírací zapínání na puzetku. Čistá barva zirkonu je velmi univerzální a vybroušení kamene na náušnicích podtrhují ženskou jemnost. Stříbrné náušnice se srdíčky jsou k dostání též v růžové variantě. Broušené zirkony v jemně růžové dodají barvu lícím a budou slušet slečně s každou barvou vlasů. Stříbrné náušnice mají opět zapínání na puzetku. 

Přívěšek od srdce


Krásné přívěsky máte též na výběr s motivem srdce. Srdce a srdíčka jsou motiv na šperky, které si žena či dívka většinou sama nekoupí, ale spíše čeká, až dostane šperky od srdce. A právě svátek svatého Valentýna, je ta pravá příležitost.


privesek z oceli ocelovy privesek
Přívěsek z chirurgické oceli v provedení dvou srdcí, která se přesně doplňují. Menší ocelové srdíčko je součástí obruby a s hlavním vnitřním srdcem jej drží pohromadě úchyt. Ocelový přívěsek má jednoduchý úchyt a je vhodné jej zavěsit na silnější ocelový řetízek. Ocelový přívěsek nemusí být zavěšen jen na řetízku z oceli. To nám dokazuje tento krásný přívěsek na provázku vzhledově působící jako černá kůže. Šperk ve tvaru jednoduchého srdíčka zdobí krásný bílý zirkon. Nosit jej lze do školy i do práce a nejlépe jej doplní další ocelový šperk se zirkony.


stribrny privesek privesek srdce ze stribra
Prohlédněte si i stříbrný přívěsek ve tvaru obrysu srdce. Srdíčko zdobí po celém obvodu bílé zirkony. Zirkony jsou precizně vybroušené a krásně zářivé. Stříbrný šperk je zavěšen na jednoduchém úchytu a nejlépe bude působit na hladkém řetízku. Vhodný je jak na každodenní nošení, tak pro slavnostní příležitosti. Pokud chcete vytvořit sadu, přívěsek nejlépe doplní náušnice se zirkony.Stříbrný přívěsek hladkého tvaru nemá žádné zdobení a tak vynikne jeho krásně lesklá plocha. Úchyt je též jednoduchý a tak si můžete přívěsek navléci na silný a výrazný řetízek. I přes to bude šperk pohodlný a je možné jej nesundávat ani před spaním. I když vypadá masivně, je dutý a díky tomu lehoučký.
 

retizek stribro
Stříbrný řetízek může být krásný i bez přívěsku. Řetízek ze stříbra je lehoučký a pohodlný na nošení. Hladká a drobná srdíčka jsou navlečena jedno do druhého a tvoří stříbrný řetěz. Řetízek je v délce 45 cm a díky druhu zapínání a tvaru jednotlivých dílků jej jde zapnout i v kratší délce. Stříbrný řetízek je vyroben z kvalitního stříbra Ag 925/1000.

Další šperky


piercing do pupiku  piercing pro zeny
Piercing z chirurgické oceli zdobí dvě spojená srdíčka posázená bílými zirkony. Precizně opracované zirkony jsou oslnivě zářivé a osazeny těsně vedle sebe. Chirurgická ocel nevyvolává žádné alergické reakce a díky této vlastnosti je hojně využívána v lékařství. Další ocelový piercing tvoří srdíčko z jedné strany zdobené zirkony. Největší a nejkrásnější je zavěšeno ve spodní pohyblivé části. Levá strana srdíčka připomíná větvičku s drobnými listy. Tento piercing je vhodné na noc sundávat.

 

srdce z kamene
Pro milovníky drahých kamenů představujeme rodonitové srdce zpracovaná jako přívěsek na kůži. Pečlivě vybrané kameny jsou ohlazeny do tvaru srdce a provrtány. Kůže je od nás jako dárek. Šperky z kamenů vypadají elegantně ve spojení se svetry, ležérními sáčky a kabáty. Podívejte se i na další drahé kameny. Vybírat můžete podle toho, jak se vám který kámen líbí, podle znamení horoskopu ve kterém jste narozeni, nebo podle toho s čím by vám drahý kámen měl pomoci. Nejde totiž jen o věc vkusu, ale věří se, že drahé kameny mají schopnosti léčit a posilovat organismus.

Všem zamilovaným přejeme spoustu krásných chvil strávených ve dvou a těm co na lásku čekají mnoho štěstí při výběru!