Dámské šperky v pánském stylu

Muži, stejně jako šperky, které nosí, jsou praktické a jednoduché. Kontrast mezi ženskou rafinovaností a křehkostí a šperky v pánském stylu je dokonalou volbou. Tento trend je patrný nejen ze světových přehlídkových mol, a předávání cen v hudebním a filmovém průmyslu, ale velmi se nám líbí, že jej vidíme i v Čechách. Módní šperky v pánském stylu nabízíme i v dámských velikostech, buďte hravá a vyberte si mezi nimi ten svůj.

Náramky z oceli pro ženy 

ocelový náramek
Ocelový náramek svým vzhledem připomíná řemínek pánských hodinek. Náramek je vyroben z kvalitní chirurgické oceli a je v délce 20cm, tedy ve velikosti pro ženy.(ONARFBD133)

 

náramek chirurgická ocel
Když už mluvíme o jednoduchosti.... (Náramek z oceli pro ženy ONARBCH202)

Přívěsky v pánském stylu

ocelový přívěsek
Přívěsek z chirurgické oceli (OPRVTPB046) můžete nosit na řetízku v klasické délce nebo na dlouhém řetízku sahající až k pasu. Zajímavého a originálního efektu docílíte, když přívěsek zavěsíte na kůži či pryž v černé barvě. 

 

Přívěsek z oceli
Uhlazený přívěsek z chirurgické oceli (OPRVVPP106), jaký si každá z nás představuje pod košilí dokonalého managera. 

Další ocelové šperky pro ženy

ocelové náušnice
Pánského stylu nejlépe docílíte pokud vyrazíte bez ryze ženských doplňků, jako jsou právě náušnice, nicméně tyto ocelové náušnice jsou tou pravou volbou, pokud se tohoto doplňku přesto nechcete vzdát. Tyto šperky v modré barvě (ONAUCHO025) jsou skvělé, další variantou může být i černá.

 

prsen z oceli
Posledním nebo také jediným kouskem může být masivní ocelový prsten (OPRS057), který je bez jakýchkoliv zdobení a kamenů.