Informace o poštovném a dodání zboží

Poštovné a balné v ČR

  • 100 Kč při platbě na dobírku a převzetí na České poště
  • 90 Kč při bezhotovostní platbě převodem nebo přímém vkladu na účet v ČSOB
  • 95 Kč při bezhotovostní platbě zabezpečenou platební kartou přes internet nebo platbě pomocí PayPal
  • 0 Kč při osobním odběru na našem skladě v Plzni po předchozí domluvě

Poštovné a balné Slovenská republika

  • cca 4.5-5 € (120 Kč přepočítáno dle aktuálního kurzu) při bezhotovostní platbě převodem nebo přímém vkladu na účet v ČSOB, při bezhotovostní platbě zabezpečenou platební kartou přes internet nebo platbě pomocí PayPal

Další informace k poštovnému a dodání zboží

Poštovné a balné je automaticky připočítáno v procesu objednávky. Pokud bude zasíláno zboží rozměrnější nebo velmi cenné, bude k základní ceně připočítán adekvátní příplatek.  O výši příplatku budete informováni během objednávky.

Dodání zboží

Nabízené zboží je částečně ve skladu Prodejsperku.cz, k dodání běžně do 1-7 pracovních dnů, případně je termín dodání uveden na webu www.prodejsperku.cz . Tým Prodesperku.cz se snaží zboží distribuovat v co možná nejkratších dodacích lhůtách. Nejběžnější dodací lhůta je 2-5 dny od objednání zboží na dobírku nebo po zaplacením zboží bezhotovostně, někdy zasíláme zboží i ten samý den.
Pokud není možné zboží dodat do 1-7 pracovních dnů, oznámí Prodejsperku.czu kupujícímu nejpozději do 3 pracovních dnů jiný termín dodání zboží.
V případě dodání zboží přepravcem se lhůta prodlužuje o 1-2 pracovní dny potřebné na zabalení a dopravu zboží k zákazníkovi.

Dodací lhůty na Slovensko se můžou být o něco delší než dodací lhůty v ČR.