Informace o zboží

Fotografie a zboží

Fotografie zboží jsou přímo z naší dílny, proto zboží , které vidíte na obrázku odpovídá zboží, které vám bude expedováno.

Šperyů z kamenů, mohou mít drobné barevné nebo tvarové odlišnosti způsobené přírodním materiálem. Pokud máte přesnou představu o tom, jak by měl šperk z přírodního materiálu vypadat, nebojte se nám tato přání připsat do poznámky v posledním kroku v objednávkovém formuláři. Je důležité uvést jakého zboží se poznámka týká, např. KNAU120 (katalogové číslo) náušnice světlejší barvy.

Velikosti šperků

Velikosti a důležité míry šperků jsou uvedeny na kartě jednotůlivého zboží.

Prstýnek a prsten

Zde naleznete správný postup pro změření velikosti prstenu či prstýnku

Náhrdelník, řetízek a řetěz

Standatní délky jsou 40cm, 42cm, 45cm, 50cm, 55cm až 80cm, 100cm až 120cm.

Obecně platí pravidlo, že pro štíhlejší ženy a dívky volíme délku 42-45cm, pro silnější cca 50-55cm, pro děti 40-42cm. Délka řetízku 45cm je velice univerzální délka. Pokud kupujete řetízek jako dárek, je dobré změřit délku jiného řetízku, který ta osoba nosí.

Náušnice a piercing

Při výběru náušnic, zejména kruhů pečlivě sledujeme uvedené míry a pro lepší představu vybíráme tyto náušnice pomocí pravítka, na kterém si snadno zobrazíme uvedený průměr či šířku náušnice. Stejně vybíráme i jiné typy náušnic, zejména piercing.

Náramky

Standatní délky jsou náramků jsou 18 až 21cm pro ženy, 20 až 23cm pro muže. Správnou délku náramku zjistíme omotáním provázku či proužku papíru okolo zápěstí a následným změžením délky.

Většina náramků z kamenů, mušlí a korálů jsou pružně roztažitelné a tudíž mají univerzální velikost.

Skladová dostupnost

Většina námi nabízeného zboží máme skladem, abychom co nejvíce zkrátili dobu dodání. Pokud je omezená skladová dostupnost informujeme vás o maximálním možném počtu zboží pro objednávku.Je však možné, že se zboží vyprodá. V takovém případě obratem informujeme zákazníka e-mailem nebo telefonicky.

Ceny které vidíte, jsou včetně DPH, jsou konečné  a jsou platné do doby zaslání zboží zákazníkovi. Jsme plátci DPH.