Náhrdelníky z drahých kamenů

 

Nové náhrdelníky z drahých kamenů jsou zařazeny do prodeje šperků. V prodeji jsou náhrdelníky z různých drahých kamenů. Mezi těmi oblíbenými kameny na náhrdelníky jsou hlavně křišťál, ametyst, jaspis či růženín, ale nabízíme náhrdelníky i z těch méně známých kamenů, např. mookait, jinak zvaný také australský jaspis, nefrit či olivín. Tyto kameny jsou sice méně známé, nicméně neméně krásné.
 

náhrdelník křišťál   náhrdelník mookait

Náhrdelníky z drahých kamenů, které vidíte na obrázku, si můžete vybrat ze zámých a oblíbených kamenů jako je křušťál a obrázku vlevo, nebo z méně známých kamenů jako je mookait na obrázku vpravo. Náhrdelníky tvoří opracované drahé kameny a mají délku 45cm. 

Náhrdelníky z kamenů nabízíme zatím ve dvou délkách a to alce 45cm a délce 90cm. Náhrdelníky z drahých kamenů o délce 45 cm je klasická délka náhrdelníku do dekoltu. Náhrdelníky o této délce mají bižuterní zapínání ve stříbrné či zlaté barvě. Bižuterní zapínání je z kovu bez niklu a barvu zapínání na náhrdelníku dodáváme dle skladové zásoby. Dlouhé náhrdelníky mají délku 90cm a vzhledem k délce nemají bižuterní zapínání. Náhrdelníky z kamenů o délce 90cm  bohužel nejdou přetáhnout 2x přes hlavu, ale šikovné ženy jistě přijdou na to, jak náhrdelník nosit.
 

náhrdelník malachit   náhrdelník růženín

Náhrdelníky z kamenů, které vidíte na obrázcích, mají délku 90cm. Náhrdelníky o této délce bohužel nejde nosit omotané 2x okolo krku, nicméně je můžete nosit jako velmi módní dlouhý náhrdelník, nebo si jej jednoduše zavázat na uzlík jako náhrdelník z růženínu na obrázku vpravo. 

Vyberte si z bohaté nabídky náhrdelníků z drahých kmenů na internetovém obchodě prodejsperku.cz a k náhrdelníku si ještě pořiďte kouzelný náramek ze stejného kamene a stejných tvarů. Náhrdelníky můžete najít v levém menu v kategorii Náhrdelníky – Náhrdelníky z kamenů či Náhrdelníky z kamenů dlouhé. Náramky k náhrdelníkům najdete v kategorii Náramky – Náramky z kamenů.  

Autor: Prodejsperku.cz, 25.8.2011