Přívěsky

Stříbrné přívěsky můžeme rozdělit do dvou linií a to přívěsky ze stříbra a stříbrné přívěsky se zirkony. Všechny přívěsky jsou vyrobeny ze stříbra nejvyšší kvality Ag 925/1000 a jsou opatřeny veškerými punci zaručující kvalitu šperků.
 

Stříbrné přívěsky

Stříbrné přívěsky nabízíme v mnoha typech i velikostech. Mezi přívěsky ze stříbra můžete najít přívěsek pro sebe či pro někoho blízkého jako dárek. Stříbrné přívěsky mohou být v různých abstraktních tvarech či ve tvaru oblíbeného symbolu či zvířete jako je kůň, slon či ještěrka, pro chlapy máme v nabídce např. stříbrný přívěsek ve tvaru škorpiona (štíra).

stříbrný přívěsek   stříbrný přívěsek slon   stříbrný přívěsek škorpion

Stříbrné přívěsky, které vidíte na obrázcích jsou z nové kolekce zaměřené na stříbrné šperky. 

Přívěsky se zirkony

Pro ženy, nabízíme stříbrné přívěsky se zirkony, které dýchají romantikou. Přívěsky jsou osazeny broušenými zirkony v různé velikosti i barvě, např. čiré a růžové zirkony. Stříbrné přívěsky se zirkony se hodí hlavně pro ženy a dívky a jak se tak říká " ženu květinou ani šperkem neurazíš ". Ať už vybíráte přívěsek ze stříbra pro sebe či někoho blízkého, jistě si vyberete z naší nabídky stříbrných šperků, konkrétně přívěsků, kterou naleznete v levém menu v kategorii Přívěsky – Stříbrné nebo Přívěsky – Stříbro se zirkony

stříbrný přívěsek se zirkony   přívěsek srdce se zirkony   stříbrný přívěsek pro ženy

Stříbrné přívěsky se zirkony jsou vhodné šperky pro ženy. Zirkony mohou být v čiré barvě nebo např. v barvě růžové, viz stříbrný přívěsek na obrázku vpravo.

Puncovní značky ČR:

 

Přejít do obchodu na stříbrné šperky

Autor: Prodejsperku.cz , 10.9.2011