Přívěsky s kameny - novinky

Drahé kameny a polodrahokamy jsou velmi oblíbeným materiálem na šperky a přívěsky. Šperky s polodrahokamy a přívěsky s kameny mají nespočet barevných variací a to vše přírodního původu bez použití umělých barviv či jiných chemických látek. Šperky s kameny jsou v české republice velmi oblíbené, obzvláště levné přívěsky s kamny, které jsme pro vás jako novinku připravili na e-shop. Nové přívěsky s kameny můžete rozdělit na několik druhů dle tvaru přívěsku s kameny.

Přívěsek donut

Přívěsek z kamenů ve tvaru donut je plochý přívěsek kulatého tvaru s otvorem uvnitř. Donut z kamenů můžete nosit jako přívěsek na kůži nebo jen tak pro radost v kapse. Donuty nabízíme z velkého množství oblíbených polodrahokamů ve výborné kvalitě, například donut z ametystu, jaspisu či křišťálu, nebo z méně známých kamenů, například donut ze stříbrného obsidiánu či exkluzivního malachitu. Dle některých esoteriků přívěsek ve tvaru donutu centralizuje energii a ještě zvyšuje magickou sílu drahých kamenů.

přívěsek křišťál donut   přívěsek tyrkys donut
Přívěsek z kamenů ve tvaru donutu můžete pověsit na kůži nebo jej nosit jen tak pro radost. Na obrázcích: Přívěsek donut na kůži křišťál za 165Kč a Přívěsek donut na kůži Tyrkys světlý větší za 195Kč. K nákupu přívěsku dostanete černou kůži na zavěšení zdarma. 

Přívěsek srdce

Přívěsek z kamene ve tvaru srdce může být krásným dárkem pro milovanou osobu z lásky nebo jen tak pro radost. Přívěsek z kamenů ve tvaru srdce můžete nosit zavěšený na barevné či černé kůži, kterou od nás dostanete k nákupu přívěsku zdarma nebo na tenkém řetízku, záleží jen na vašem stylu. Přívěsek z kamenů ve tvaru srdce symbolizuje milé a láskyplné pocity, stejně jako například kámen růženín. Další oblíbené přívěsky ve tvaru srdce jsou z oblíbených kamenů, jako je jaspis či fascinující malachit.

přívěsek malachit srdce   přívěsek onyx srdce
Přívěsky s kameny ve tvaru srdíčka si můžete vybrat z velké nabídky přívěsků. Přívěsky nabízíme ze známých i méně známých drahých kamenů či polodrahokamů. Na obrázku exkluzivní Přívěsek srdce na kůži Malachit za 360Kč a Přívěsek srdce na kůži Onyx za 125Kč, ceny za přívěsky jsou uvedeny včetně černé kůže. 

Přívěsky s kameny

Přívěsky s kameny mohou být opracované do nějakého tvaru kapky či oválu nebo může mít sice hladký povrch, ale nepravidelný tvar vycházející z tvaru přírodního kamene. Velmi zajímavě vypadají přívěsky v nepravidelném tvaru z kamene karneol na kůži, který nabízíme v několika velikostech. Přívěsky z kamenů ve tvaru kapky či oválu mohou být opracované do hladka, jako přívěsky z kamene Ohnivý achát nebo vybroušené do kapky s facetovými ploškami, které se blyští na slunci i na umělém světle.

přívěsek karneol   přívěsek hematit kříž
Přívěsky z kamenů ve tvaru, který zachovává tvar přírodního drahého kamene či celý zpracovaný do tvaru kříže. Na obrázcích Přívěsek na kůži Karneol nepravidelný malý za 190Kč a Přívěsek na kůži Hematit křížek za 175Kč, samozřejmě včetně kůže. 

Nové přívěsky s kameny najdete v e-shopu v levém menu v kategorii Přívěsky – Přívěsky s kameny nebo na titulní straně v sekci Novinky. Přívěsky s kameny jsou všechny skladem a k jejich nákupu dostanete i černou kůži na zavěšení přívěsku zdarma.

Drahé kameny a polodrahokamy jsou opředeny mnoha mýty a legendami o jejich léčivých vlastnostech. Zajímavosti a informace o léčivých vlastnostech drahých kamenů, o jejich původu, barvě a historii najdete na stránce zaměřené na drahé kameny