Přívěsky žraločí zuby

 

Žraločí zuby jsou v poslední době velmi oblíbené jako netradiční přívěsky pro muže a odvážné ženy. Šperky a přívěsky se dle módního diktátu znovu vrací k přírodním materiálům, například drahé kameny či žraločí zuby.
 

žraločí zuby

Žraločí zuby nabízíme:

  • stříbrné přívěsky ze žraločích zubů ze žraloka Mako, Bull či Tiger shark z Maroka či Indonésie, konkrétně z Bali. Přívěsek se stříbrnou obrubou je sice o něco dražší než přívěsek ze žraločího zubu jen s úchytem, nicméně stříbrná obruba na přívěsku žraločí zub chrání před poškozením. Stříbrný přívěsek můžete zavěsit na stříbrný řetízek nebo velmi pěkně působí žraločí zub zavěšený na černé pryži z chirurgické oceli.
  • přívěsek ze žraločího zubu se stříbrným úchytem z již zmiňovaných druhů žraloků, které působí jemně a křehce
  • žraločí zuby si můžete zakoupit také v surovém stavu, tedy jen samotný zub bez úchytu a nechat si ho zpracovat na originální šperk dle své představy u šperkaře či klenotníka.

Žraločí zuby jsou velmi křehké, stejně jako naše zuby, proto pokud máte nebo si chystáte koupit přívěsek ze žraločího zubu, buďte na něj opatrní. Žraločí zuby naleznete na e-shopu v levém menu v kategorii Přívěsky – Žraločí zuby nebo celou nabídku v kategorii Žraločí zuby.

Zpět na prodej šperků

 

žraločí zuby