Šperky do společnosti

Konečně se dostavila pravá zima a s ní doba plesů, bálů a dalších společenských akcí. Jistě i vy vyrazíte na ples, a pokud nechcete vypadat obyčejně, chce to nové šperky. Projděte si šatník, vyzkoušejte loňské modely, a pokud se na člověku poznamenaly vánoční svátky, vyrazite na nákupy. Nechce se vám ale moc do mrazu? Nakupte šperky pohodlně z tepla domova.

Perlové okouzlení

I zcela obyčejné černé šaty povznesou na vyšší úroveň pravé říční perly. Tyto perly jsou původem z Číny a jedná se o říční perly z umělých odchovů. Perly jsou velmi elegantní šperky, které by pro slavnostní příležitosti měla mít každá žena. Perly by prostě měly být součástí vaší šperkovnice. 


perly
Chcete oslnit jako vločka zářivě bílého sněhu? Pak zvolte sadu, kterou tvoří bílý perlový náhrdelník a perlový náramkem. Pokud nepreferujete bílou klasiku, může se vám zalíbit perlová sada v jiné barvě jako například smetanová, růžová, meruňková, modrošedá či antracitová.

Ocelové šperky na slavnost

Ani chirurgická ocel nemá zákaz do lepší společnosti. Šperky z chirurgické oceli jsou stále oblíbenější nejen u nejmladších ročníků. Není divu, podívejte se na tento výraznější náhrdelník z oceli ve stříbrné barvě, který lze vzít na společenskou akci i v běžný den do práce. S tímto šperkem budete prostě k nepřehlédnutí. 


ocelovy nahrdelnik naramek ocel
Široký výběr je zaměřený na šperky z oceli. Ocelový náramek zdobí efekt střídání matu a lesku jednotlivých dílků. Náramek je vhodný pro ženy vzhledem k délce 20 cm a zdobnosti dílků. Chirurgická ocel je oblíbený materiál na šperky, neboť je velmi odolný vůči mechanickému poškození a jsou za velmi příznivou cenu.


naramek z oceli prsten z oceli
Všimli jste si, že ocelové šperky mohou kombinovat zlatou a stříbrnou barvu? Konec rozhodování, opravdu je to možné. Šperky z chirurgické oceli navíc nevyvolávají žádné alergické reakce a jsou díky své vysoké kvalitě odolné vůči poškození. Protiklady se přitahují. Vybroušený něžný bílý zirkon doplní masivní ocelový prsten a vznikne šperk, který potvrzuje, že v jednoduchosti je krása. Šperk je vhodný pro každý typ ženy a nijak nepřekáží ani při běžných činnostech. Jeho hladkým povrchem opravdu o nic nezachytíte. Podívejte se i na další prsteny z chirurgické oceli. Vybírat můžete mezi různými druhy zdobení. 

Stříbro nezáří jen v září

Večerní společenské akce si žádají výraznější líčení a dovolují i výraznější šperky. Stříbrný náhrdelník s lesknoucími se kuličkami se hodí zejména ke štíhlejším dámám, kterým opticky přidá tvarů. U dam se širšími boky dokáže odpoutat pozornost od drobných nedostatků a přilákat pohled výše. Náhrdelník je vytvořen ze stříbra Ag 925/1000 a lze jej zapnout v délce 45cm nebo 50cm.


stribro retizek  stribrne nausnice
Masivní stříbrné kruhy chce ne každý nosit denně. Nechte si je tedy na večer, kdy se při umělém osvětlení budou lesknout ještě více. Stříbrné kruhy jsou vyrobeny z kvalitního stříbra a mají výborné zapínání, díky kterému je neztratíte ani při divokém tanci.

stříbrné náušnice  náušnice se zirkony
Třpyt a záře jsou vlastní těmto až extravagantním kouskům. Stříbrné náušnice o délce téměř 6cm jsou vhodné pro ženy, které rády zaujmou. Stříbrné náušnice jsou tvořeny mnoha plochými kapkami, které jsou na sebe hustě navrstveny. Není lepší doba nosit stříbrné náušnice, které zdobí bílé zirkony ve tvaru hvězdiček než právě teď. Pěticípé hvězdičky jsou zasazeny do stříbra, nejsou tedy lepené a nehrozí jejich ztráta. Náušnice ze stříbra mají jednoduché zapínání ve formě puzetky. 

stribrne nausnice pro zeny
Zirkony světu módy vládnou. A na těchto stříbrných náušnicích najdete hned tři v řadě. Bílé zirkony jsou krásně vybroušené a zasazené od stříbra Ag 925/1000. Dámské náušnice mají praktické zapínání a jsou velmi pohodlné na nošení.

Zazařte na tanečním parketu i mimo něj s našimi šperky a ve zdraví užijte zbytek zimy!