Šperky na léto a sport

Právě v létě má většina z nás dovolenou a využívá volného času ke sportovním aktivitám. Někteří z nás jsou zvyklí své šperky před sportovním výkonem sundat, protože pohyb bez nich je pohodlnější a také bezpečnější jak pro zdraví, tak pro samotný šperk. Můžeme tak předejít nepříjemným zraněním či ztrátě našeho oblíbeného módního doplňku. Pro ty, kteří se jich i přes to nechtějí vzdát, je tu několik užitečných rad.

Sportovní šperky

Šperky volte jednoduchých a hladkých tvarů. Právě zde platí, že: “méně je více“. Rozhodně nechejte doma velké kruhy či dlouhé visací náušnice. Navíc v malých náušnicích budete vypadat mnohem sportovněji. Krásně vypadají i náušnice s malými kamínky, které jistě využijete i k běžnému nošení. Dále dbejte i na vhodně zvolené zapínání.

nausnice chirurgicka ocel
V těchto náušnicích z chirurgické oceli budete elegantní a zároveň vás nebudou brzdit při vašem sportovním výkonu.

Lehké a odolné šperky 

Pevné náhrdelníky, náramky či prsteny s kameny by též vaše sportovní nadšení nemusely přežít. Volte jednoduché řetízky, které vás nebudou tížit a nezdobené prsteny, kterými nebudete o nic zachytávat. Nejlepším materiálem je dnes stále oblíbenější chirurgická ocel. Šperk může být v klasické stříbrné barvě, pro milovníky zlata ve zlaté barvě a pro odvážnější v různých dalších barvách. Chirurgická ocel je také ideální například pro příznivce vodáctví, protože stříbrné prsteny se při přenášení lodí mohou značně poškrábat. Zcela nevhodná je pro vodní sporty bižuterie.

prsten z oceli
Prsteny z chirurgické oceli jsou zajímavým doplňkem. Například tento prsten má po celém obvodu reliéfní abstraktní vzor v nepravidelných oblých tvarech.

Přírodní šperky 

Pokud jste se rozhodli novou energii načerpat procházkami v přírodě nebo při náročnějších túrách po horách, báječně se k vašemu typu dovolené hodí šperky z drahých kamenů. Vybrat si je můžete podle vašeho znamení zvěrokruhu nebo podle toho, jak se vám který kámen líbí. Díky síle kamenů se můžete posílit, či naopak potlačit vaší stránku osobnosti, více informací najdete na stránce zaměřené na drahé kameny nebo v odborné esoterické literatuře. 

donut z kamene jaspis
K přírodním barvám oblečení se výborně hodí jaspis obrázkový. Pokud preferujete výraznější barvy, je tu pro vás široká nabídka dalších donutů na kůži.

Mnoho sportovních výkonů a krásných letních zážitků přeje prodejsperku.cz

Zpět do e-shopu.

Autor: Prodejsperku.cz, 13.7.2012