Šperky pro ženy a šperky pro muže

Nové šperky pro ženy a muže jsme pro vás připravili na našem internetovém obchodě Prodejsperku.cz. Stříbrné řetězy pro muže a stříbrné řetízky pro ženy jsou vyrobeny z kvalitního stříbra Ag 925/1000 a jsou puncovány a prošly kontrolou puncovního úřadu. Stříbrné řetízky nabízíme v různých délkách od 42 do 55centimentrů pro ženy, 50 až 55 centimetrů pro může a délce 40cm pro malé slečny či kluky. Řetízky nabízíme v různých šířkách a gramážích tak, že si vybere opravdu každý. Šperky pro ženy i pro muže jsou určeny pro denní nošení i pro příležitostné nošení. Stříbrné řetízky se hodí ke všem stříbrným šperkům pro ženy vyrobených ze stříbra a většina řetízků se hodí i pro nošení na stříbrný přívěsek či přívěsek s drahými kameny.
 

stříbrný řetízek pro ženy   stříbrný řetízek pro muže   stříbrný řetěz

Řetízek pro ženy ve tvaru kuliček můžete nosit se stříbrným přívěskem nebo jen tak bez přívěsku a vždy tento řetízek vypadá velice pěkně. Řetízek u kuliček na obrázku vlevo se hodí spíše pro ženy a můžeme vám jej nabídnout ve dvou délkách 42cm a 45cm. Muži si můžou vybrat řetízek na obrázku uprostřed, který vypadá opravdu dobře na mužském těle. Na obrázku vpravo je masivní řetěz pro silné muže nebo stejně odvážné ženy. Stříbrný řetěz, ač vypadá mohutně, je vyrobený z dutého stříbra, takže je překvapivě lehký a velmi dobře se nosí.
 

stříbrný náramek pro ženy   stříbrný náramek    stříbrný náramek pro ženy

Stříbrné náramky pro muže i šperky pro ženy mohou ladit s řetízkem, ovšem není to podmínkou. Mohutnější stříbrný náramek se hodí spíše pro ženy, které preferují masivnější šperky. Náramek se zapíná na tzv. americké zapínání, které nejen že brání ztrátě náramku, ale velice dobře se zapíná i ženám s dlouhými nehty a na náramku je netradiční ozdobou. Stříbrný náramek pro ženy na obrázku uprostřed je spíše klasického vzhlede a hodí se i pro ty ženy, které rádi nosí i několik náramků najednou. K náramku si můžete vybrat i řetízek stejného typu z naší bohaté nabídky šperků pro ženy. Masivní náramek na obrázku vpravo je skvělým doplňkem k masivnímu řetězu na obrázku výše. Tento náramek je jako náhrdelník rovněž vyroben z dutinky, tudíž je lehký.

Vybrat si stříbrné šperky pro ženy nebo šperky pro muže

 

stříbrný řetízek pro ženy