Šperky pro ženy na plesy

Plesová sezóna se kvapem blíží, a proto je již v této době zapotřebí se porozhlédnout po elegantních a luxusních špercích, které jsou nepostradatelnou součástí těchto slavnostních událostí. Dámské šperky pro slavnostní příležitosti je důležité vybírat s rozvahou. Vámi zvolené šperky musí ladit nejen s večerními šaty, ale také s líčení či se stylem upravených vlasů. V naší pestré nabídce jsou k dostání mnohé dámské šperky v elegantním a luxusním provedení, se kterými mají ženy jedinečnost a originalitu zaručenou. Překrásnou dámskou plesovou róbu velice elegantně podtrhnou výjimečné šperky z jantaru v podobě náramků, náhrdelníků či přívěsků, ale také slušivé vltavínové šperky v podobě prstýnků či náušnic. Celkovou krásu každé ženy též zaručeně zvýrazní perly a perlové šperky, ve kterých se ženy v každém věku budou cítit stále mladě a svěže.

Perly

perly  perlove sperky
Luxusní dárková sada perlového náhrdelníku a náramku z pravých říčních perel. Sada je v meruňkové barvě, která je slušivou pro ženy všech věkových kategorií. Překrásný perlový náhrdelník a náramek je možné obohatit o perlový prstýnek v téže barvě.

Šperky s vltavíny

Vltavínovým přívěskem na jemném stříbrném řetízku či náušnicemi z vltavínu zajisté okouzlíte celu plesovou společnost, neboť šperky z vltavínů jsou vyráběny v originálních tvarech a rozmanitých velikostech. Krása vltavínových šperků je ukryta v unikátní lahvově zelené barvě, která je ve světě šperků velmi jedinečná. Šperky z vltavínů jsou vhodné pro ženy s vytříbeným vkusem, které se chtějí stát na plese oslňující a elegantní dámou.

sperky vltaviny  nausnice vltaviny
Elegantní broušený vltavínový přívěsek ve tvaru srdíčka, kterému dodá oslnivý třpyt a lesk stříbrný lem. Přívěsek je vkusným doplňkem jemného stříbrného řetízku. Elegantní přívěsek je vhodné skombinovat s broušenými vltavínovými náušnicemi ve tvaru srdíčka s pohodlným zapínacím háčkem.

Šperky s jantary

S večerními plesovými šaty velice krásně ladí jantarové šperky. Náš eshop nabízí pestrou nabídku šperků z jantaru v podobě překrásných náhrdelníků, elegantních náramků, luxusních stříbrných přívěsků či vkusných náušnic. Veškeré šperky z jantaru jsou u nás k dostání v rozmanitých velikostech a jedinečných tvarech. Jantarové šperky vytvářejí na ženském těle souhru originálních zlatých a medových barev. Jantarové šperky v zelené barvě patří k velice okouzlujícím a výjimečným šperkům, které zaslouží obdiv.

nahrdelnik jantar  jantarove nausnice
Překrásný dámský stříbrný náhrdelník v kombinaci tří ohromujících barev jantaru ve tvaru podlouhlých kapek. Náhrdelník má v zadní části zapínání na karabinku, pomocí které je možné nastavit libovolnou délku celého náhrdelníku.

Tyto šperky i další krásné šperky, například šperky s kameny, stříbrné šperky či moderní šperky z chirurgické oceli, naleznete v jednotlivých kategoriích v levém menu e-shopu Prodejsperku.cz. Pokud si s výběrem nebudete vědět rady, rádi vám také poradíme. Pro jakýkoliv dotaz použijte kontaktní formulář v záložce Kontakt v horní nabídce. Šperky či šperky podobné jako šperky na obrázku si zobrazíte kliknutím na obrázek.