Šperky s kameny – nová kolekce

Stříbrné šperky s kameny patří mezi velmi oblíbené šperky. Na e-shopu Prodejsperku.cz si můžete vybrat v nové kolekci zaměřené na šperky se stříbrnými komponenty, které zdobí drahé kameny. Novou kolekci šperků pro období podzim/zima 2011 tvoří náušnice a přívěsky z kamenů a polodrahokamů ve tvaru slziček a stříbrné úchyty či závěsy a naleznete ji v levém menu e-shopu v kategorii ŠPERKY S KAMENY – NOVÁ KOLEKCE ZIMA 2011. Šperky s kameny z této nové kolekce jsou jen v omezeném množství, proto pokud jste si vybrali pro sebe či pro někoho blízkého přívěsek, náušnice nebo obojí, raději neváhejte s objednáním.

přívěsek chalcedon  náušnice chalcedon
Šperky s kameny z nové kolekce pro zimu 2011 jsou ve tvaru slziček. Na obrázku náušnice a přívěsek se stříbrnými úchyty z kamene chalcedon vybroušeného do facetovaného brusu. 

 

Náušnice s kameny pro zimu 2011

Náušnice z kamenů jsou velmi hezké na pohled i na dotek. Náušnice z nové kolekce váží přibližně 5 až 10g, tudíž jsou lehké na nošení a přitom akorát těžké, aby náušnice hezky vysely. Stříbrné náušnice zdobí drahé kameny a polodrahokamy, které jsou vybroušeny do hladkého tvaru slziček, facetovaného brusu nebo do hedvábně matného povrchu. Záleží jen na vašem stylu, zda si vyberete stříbrné náušnice ze známého kamene Křišťál, Růženín či Ametyst, nebo z méně známého typu kamene, jako je Amazonit či Brazilianit. Většina náušnic mají zapínací stříbrné háčky, které zvládnou zapnout u ženy s dlouhými nehty, a které brání nemilé ztrátě náušnic. Náušnice s kameny naleznete v levém menu e-shopu Prodejsperku.cz v kategorii Náušnice – Stříbrné náušnice + Drahé kameny nebo v Novinkách na titulní straně e-shopu.

přívěsek ametyst  náušnice ametyst
Ametyst v exkluzivní kvalitě tvoří hlavní zdobnou část těchto stříbrných šperků z nové kolekce zaměřené na šperky s kameny. Ametyst je vybroušen do tvaru kapičky tak, že na povrchu polodrahokamu jsou facetované plošky, kterými prochází světlo aby rozzářilo jednotlivé kapky ametystu. 

Přívěsky s kameny z nové kolekce

Přívěsky s drahými kameny jsou v současné době velký trend a přívěsky, které zdobí drahé kameny či polodrahokamy se znovu dostávají do popředí mezi žádanými šperky. Přívěsky z nové kolekce pro zimu 2011 ladí s náušnicemi taktéž z nové kolekce. Tyto šperky můžete vybírat i jako sadu pro sebe, či pro někoho blízkého jako krásný dárek. Přívěsky z kamenů z nové kolekce mají stříbrné úchyty a jsou ozdobeny drahými kameny, které ladí s náušnicemi z kamenů taktéž ve tvaru slziček. Přívěsky s kameny naleznete v levém menu e-shopu v kategorii Přívěsky - Přívěsky s kameny s úchytem, kde najdete nejen přívěsky s kameny z nové kolekce, ale také zešířenou nabídku přívěsků z kamenů se stříbrnými úchyty. 

náušnice býčí oko  přívěsek býčí oko
Náušnice a přívěsek z Býčího oka s exkluzivním leskem, který je pro tento drahý kámen velmi typický. 

Autor: Prodejsperku.cz