Stříbrné kruhy

Náušnice kruhy jsou právě nyní v prodeji na e-shopu Prodejsperku.cz, kde najdete velmi rozsáhlou nabídku náušnic pro ženy. Tato nabídka není konečná, ale bude se stále rozšiřovat o náušnice nejen ze stříbra. Nyní jsme se zaměřili na stříbrné kruhy.

Náušnice kruhy 

Stříbrné kruhy má mnoho z nás spojeno s létem a slunečným počasím, což není náhoda. Kruhové náušnice jsou typické pro slunnou Brazílii, Argentinu a Španělsko, kde tyto náušnice nosí ženy bez rozdílu věku, od malých holčiček, po velké slečny, vdané ženy i zralé ženy. Náušnice kruhy mohou být elegantní i extravagantní, c jim ovšem nemůžeme upřít je to, že vždy dodávají mladistvý a svěží vzhled.

Kruhy ze stříbra

Stříbrné kruhy i menší kroužky, které zakoupíte na našem e-shopu, jsou vyrobeny z kvalitního stříbra Ag 925/1000, tedy stříbra vysoké ryzosti. Vybrat si můžete z klasických hladkých kroužků po krásně třpytivé a zdobené náušnice. Kruhy ze stříbra nabízíme i v různé síle, vybrat si můžete opravdu ty, co vám padnou. Veškeré informace, rozměry i detailní fotografie najdete na každé kartě zboží.

Kruhy ze stříbra jsou zatím všechny skladem, ovšem skladová nabídka je omezená, proto si již teď vyberte svoje stříbrné náušnice