Stříbrné přívěsky i pro vás

Váš oblíbený internetový obchod Prodejsperku.cz přichází s další vlnou novinek z oblasti stříbrných šperků. Dnes si představíme nové stříbrné přívěsky. V naší nabídce vyberete samozřejmě stříbrné přívěsky pro ženy i muže. Nezapomínáme však ani na děti. Drobnější přívěsky ze stříbra s roztomilými motivy potěší jistě i naše nejmenší. 

Proč vybrat stříbrný přívěsek právě u nás?

  • Všechny přívěsky jsou samozřejmě z ryzího stříbra Ag 925/1000
  • Stříbrné přívěsky jsou kvalitně zpracované
  • Široký výběr stříbrných přívěsků i vhodných řetízků ze stříbra
  • Stříbrné přívěsky mají podrobný popis i potřebné rozměry
  • Záruka na zakoupené zboží a bezodkladné a příjemné jednání se zákazníky

Stříbrné přívěsky pro radost i krásu

Obrovskou výhodou stříbrných šperků je, že nezpůsobují alergické reakce. Nemusíte se tak obávat stříbrný přívěsek pořídit ani dětem. Naše přívěsky ze stříbra jsou kvalitně zpracované, a tak se nemusíte obávat jejich poškození. Nesmíte však zapomínat, že ani stříbrné šperky, zejména zdobené kameny a zirkony, není radno namáčet. Před koupáním a fyzicky náročnou činností proto i stříbrné přívěsky raději sundejte. Čas od času, je dobré obnovit matný lesk, přívěsky i ostatní stříbrné špeky čistíme speciální vatičkou nebo hadříkem na stříbro, nebo je necháme vyčistit ve zlatnictví. 

Ty pravé přívěsky ze stříbra 

Abyste mohli vybrat vhodný stříbrný přívěsek, kromě fotky je každý stříbrný přívěsek opatřen popisem s rozměry šperku. Díky uvedeným rozměrům si můžete lépe představit, který stříbrný přívěsek se pro vás nejlépe hodí. Uvažujte i nad tím zda máte k přívěsku i vhodný stříbrný řetízek. Pokud jej doma nenajdete, najdete jej jistě v naší nabídce. 

A jaké stříbrné přívěsky tedy přibyli v naší nabídce? Téměř každou ženu oslní stříbrné přívěsky ozdobené zirkony, přívěsky jsou ozdobené většinou čirými zirkony. Můžete však vybrat i přívěsky s barevnými zirkony. Obvyklé stříbrné přívěsky pro ženy jsou ve tvaru srdíček, křížků, klíčů, kotev a květin. Muži vyhledávají přívěsky ze stříbra ve tvaru výraznějšího kříže, štírů, pavouků a škorpionů. Oblíbené jsou též přívěsky ve tvaru písmen zdobených zirkony, můžete tedy zkusit najít i to pravé písmeno pro vás. Mnohé stříbrné přívěsky jsou i v abstraktních tvarech. Děti pak nadchnou stříbrné přívěsky se zvířátky. Na naší přívěskové farmě najdete motýly, delfíny, zajíčky, velryby, kočičky, papoušky, velbloudy, slony, lvy, štíry nebo škorpiony.