Stříbrné šperky s kameny

Stříbrné šperky s kameny jsme pro vás nově zařadili na e-shop. Šperky s kameny patří mezi originální a krásné šperky, neboť jejich velkou součást tvoří drahé kameny. Drahé kameny jsou přírodního každý kámen je originál. Šperky s kamey jsou velmi originální, neboť žádný kámen na svět není stejný a není možné, aby někdo nosil stejný šperk. Šperky s kameny si zachovávají svoji originalitu i eleganci a jedinečnost.

opál stříbrný přívěsek   ametrín přívěsek stříbro

Nové stříbrné přívěsky s kameny

jsou perfektně zpracovány na kvalitní a originální šperky. Přívěsek s opálem na obrázku vlevo tvoří krásně vybarvené opály, nejvíce v modré barvě s obrubou z kvalitního stříbra Ag 925/1000, která nejen zdobí, ale také samotný opál chrání. Stříbrný přívěsek na obrázku vpravo má minimální stříbrnou obrubu a to z toho důvodu, aby broušným ametrínem v přívěsku procházelo správně světlo, které samotný ametrín rozzáří. 

Nové přívěsky s kameny

Nové přívěsky a kameny jsou elegantnějšího rázu než přívěsky z tromlovaných kamenů se stříbrnou úchytkou či přívěsky z kamenů na kůži. Přívěsky s kameny jsou zpracovány do stříbra, tedy stříbrného úchytu a obruby drahého kamene, která nejen zdobí, ale také kámen drží a zároveň částečně chrání. Stříbrné přívěsky s drahými kameny jsou určené pro každodenní nošení, výborně vypadají ve výstřihu i v zimně přes svetřík.
 

Péče o šperky s kameny

Péče o šperky s kameny spočívá nejvíce v ochraně šperků před poškozením. Šperky a konkrétně přívěsky s kameny jsou poměrně citlivé, proto si je chraňte před nárazy a případným zašpiněním. Je nutné si uvědomit, že některé kameny, například měsíční kámen, opál či fluorit, jsou poměrně křehké kameny a šperky z těchto kamenů jsou poměrně náchylné na praskliny, proto je nutné k těmto šperkům přistupovat citlivě. Při normálním zacházení přívěsek z měsíčního kamene vás může i přežít, tedy pokud jej budete chránit před pádem na dlažbu či umyvadlo, tedy na tvrdou podložku. Se šperky z kameny proto zacházejte s láskou a péčí a budou vám jistě dlouho sloužit.

měsíční kámen přívěsek   křišťál přívěsek

Přívěsky s kameny

mohou být různě zpracované. Některé stříbrné přívěsky tvoří jen jakousi obrubu nebo úchyt pro vybroušený drahý kámen, jako je to vidět na obrázku vpravo, na kterém jsou stříbrné přívěsky s broušeným křišťálem, kde je použití stříbra minimální. Jiné šperky s kameny avšak přímo obrubu ze stříbra přímo vyžadují, jako je to u přívěsku na obrázku vlevo. Přívěsek s měsíčním kamenem má obrubu ze stříbra, která chrání samotný měsíční kámen (Adulár), jež je vybroušený do hladké oválné mugle, která důrazní optický efekt, jež měsíček vyzařuje. 

Nové přívěsky s kameny naleznete na e-shopu v kategorii Přívěsky – Přívěsky s kameny stříbrné, kde naleznete nové přívěsky s kameny nebo v Novinkách na titulní straně. Další šperky s kameny budeme pro vás průběžně zařazovat na e-shop, zatím si můžete vybrat z ostatních šperků, například náramek či náhrdelník z kamenů, v nejbližší době se můžete těšit na nové stříbrné náušnice s kameny. Sledujte novinky nebo aktuality na titulní straně e-shopu.