Zářivé šperky jako slunce

První sluneční paprsky jsou tady a všechno nám začíná připomínat tu příjemnější část roku. Vůně, co je ve vzduchu, barvy květů i sluníčko v nás vzbuzují lepší náladu i hřejivý pocit, podobně jako šperky od nás. Vyberte si právě u nás krásné šperky za skvělé ceny, tentokrát ve zlatém odstínu, se kterým budete zářit jako sluníčko.

Ocelové náušnice

Jako dotek slunce působí tyto náušnice z kvalitní chirurgické oceli ve zlatém odstínu. Právě zajímavý odstín dodá pleti v obličeji zlatavý nádech, který sluší ženě i dívce každého věku. Ještě lépe budou náušnice vypadat, čím opálenější bude vaše pleť.

ocelové náušnice náušnice ocel

Náramek z oceli

Zajímavý a hravý náramek s krásnými přívěsky je vyroben z kvalitní oceli 316 steel. Ryze ženská záležitost je tento řetízkový náramek s přívěsky ve zlatém odstínu. Zajímavou variantou je náramek z dílků ve tvaru srdíček ve zlatém a stříbrném odstínu. I tento náramek je z chirurgické oceli. 

náramek ocelocelový náramek

Ocelový přívěsek

Elegantní přívěsek zdobí dva kroužky, jeden ve stříbrném a ten větší ve zlatém odstínu. Punc luxusu dodává celému přívěsku zirkon, který je do přívěsku zasazen. Přívěsek e tvaru destičky je romantický, přesto se hodí i ke sportovnímu stylu. Oba přívěsky jsou z chirurgické oceli 316 steel.  

ocelový přívěsekpřívěsek z oceli

Všechny tyto šperky zakoupíte na našem e-shopu Prodejsperku.cz. Skladová nabídka je ovšem omezená, proto pokud se vám líbí šperky z obrázku, příliš neváhejte.